GlobGames_Ai_01a-male

NASZE PRODUKCJE

BIG GAMES COLLECTION

Action, Indie, Simulation

Party Crasher Simulator

Weź udział w najdzikszej imprezie roku! Jeśli imprezowanie to Twoja największa pasja, to ta gra jest zdecydowanie dla Ciebie. Wciel się w postać młodego człowieka, który nie ma litości dla imprezowiczów i zostań sławny jako Król Imprezowiczów!

Action, Indie

Bandit Simulator

Przemierzaj otwarty, średniowieczny świat i wciel się w rolę bandyty. Wybierz, czy wolisz pozostać zwykłym kieszonkowym złodziejem, czy królem napadów. Stań się częścią miastowej legendy i drobiazgowo planuj swoje napady lub… postaw na dynamiczną rozgrywkę!

Action, Indie, Simulation

Your Principal

Czy widzisz tego starszego pana, który krzyczy i wrzeszczy? To ty, dyrektor. Bycie dyrektorem to niełatwe zadanie. Możesz być najwredniejszym i najsurowszym dyrektorem w historii lub nie.

Action, Indie, Simulation

MicroMan

Nie jest łatwo być równym wzrostem mrówce, prawda? Twój świat zmienia się drastycznie po tym, jak przypadkowo wpadasz do kapsuły redukcyjnej. Walcz o swoje życie z przerażającymi pająkami, żabami i szczurami! Postaraj się przetrwać w miejskiej dżungli. Znajdź sposób, aby powrócić do swojego pierwotnego wzrostu!

Adventure, Indie

Black Steel

Gra Black Steel stealth horror rozgrywająca się w scenerii fantasy noir inspirowanej Aktami Dresdena. Mroczne zaułki i głębiny opuszczonej fabryki samochodów pełne są ożywionego metalu.

Adventure, Indie

WildSide

Wild Side to gra przygodowa z elementami survivalu. W projekcie wykorzystano silnik Unreal Engine. Podczas rozgrywki widzimy gracza z perspektywy trzeciej osoby, a w przypadku tworzenia przedmiotów i interakcji-z pierwszej osoby.
14/10/21

Action, Simulation

Tales of Tomorrow: Experiment

ToT: Experiment to krótka gra science-fiction, której akcja rozgrywa się na odległym statku przemierzającym kosmos. Nasz bohater, pozbawiony jakichkolwiek wspomnień i pamięci o swojej przeszłości, zostaje wyznaczony przez SI statku-A.R.I.A. do wykonywania codziennych zadań, które pomogą w utrzymaniu statku.

Simulation

Accident

Zostań dziennikarzem, który bada przyczyny starych wypadków samochodowych. Zdobywaj dowody i zrekonstruuj wydarzenia, aby odkryć co naprawdę się wydarzyło.
24/08/21

Simulation

Plane Accident

Zostań inspektorem badającym przyczyny katastrof lotniczych. Odwiedź miejsce katastrofy, zbierz dowody i przesłuchaj świadków. Wyjaśnij, czy wypadek został spowodowany przez czynniki niezależne, czy błędy ludzkie
29/09/21

Action, Indie, Simulation​

Radiance

Witaj w symulatorze TPP w szalonej elektrowni jądrowej, w której musisz zdecydować, jak zapobiec stopieniu. Czy poradzić sobie z wyciekiem, czy z niesforną wycieczką szkolną? Złapać radioaktywne szczury czy odizolować radioaktywne przedmioty? Świat oszalał i czas coś z tym zrobić!

Adventure, Indie

ADVENTURES OF WUBIN

Grupa szkolna trafia na burzę piaskową, w której młody chłopak gubi grupę z pola widzenia. Szukając schronienia, natrafia na tajemnicze wejście do podziemi. Przerażony warunkami panującymi na zewnątrz Wubin wchodzi do środka.

Adventure, Indie, Horror

PUPPET HOUSE

Gra typu horror z realistycznymi postaciami i interakcją z obiektami. Głównym celem gry jest znalezienie powodu, dla którego lokalni mieszkańcy opuścili miasto i znalezienie dowodów na istnienie istoty żyjącej w opuszczonym domu.